| Grădinaru79 a întrebat:

Dacă fac o farsă la telefon unui coleg și se supără, are ce să-mi facă la liceu? Ex: scoaterea din bal sau nota scăzută la purtare
(Să nu fie făcută în programa liceului

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Farsa la telefon? Cred ca tocmai a sunat anul 2005, a zis ca isi vrea prostiile inapoi.Ar fi bine sa i le dai, totusi suntem in 2023.

| Hyperion7 a răspuns:

Poate doar niste mustrări sau ceva, insa frumos ar fi sa îți ocupi timpul cu altceva, decât să faci farse...sincer

| Grădinaru79 explică (pentru Hyperion7):

La ce te referi prin mustrări?

| Hyperion7 a răspuns (pentru Grădinaru79):

Îți tine dirigu moralăhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Întrebarea ta mi-a amintit de filmul "Don't hung up". Îți recomand să-l vizionezi.

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Fiind extrascolar, nu cred ca are ce sa iti faca.