| anonim_4396 a întrebat:

Daca fac sex cu prezervativ, nu imi dau drumul dar ma ud, lichidu ala poate iesi pe langa daca prezervativul este pus bine, iar in caz ca poate iesi, partenera poate ramane insarcinata daca am facut-o dupa 1 zi de stop?

3 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Sansele sunt de 1% de sarcina la prezervtivul folosit corect, da nimeni nu iti garanteaza că nu se sparge.Ai fimult mai fericit dacă ai respcta planul Creatoruui și nu ai face sex pana la casatorie.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Atata vreme cat cumperi prezervative de masura corecta pentru penisul tau, prezervativul va sta strans lipit de penis, imposibil sa iasa ceva din el.

| dullcat a răspuns:

Se repeta intrebarea.Nu are ce iesi pe langa atat timp cat prezervativul a fost ales marimea corecta si nu este spart.In rest, de citit cu atentie linkul lasat la cealalta postare, pentru ca depinde de cate zile este ciclul menstrual al fetei respective.