| Dumi2 a întrebat:

Dacă faptul ca nu ai postat persoana iubită pe rețelele de socializare demonstrează ca de fapt nu vă iubiți, nu respectați și nu vă vreți unul lângă celălalt?
Pun această întrebare deoarece sa găsit o persoană necunoscută care mi-a spus ca " Fiindcă nu am văzut poze cu iubitul tău, m-am gândit ca ești singură. Dar faptul ca îl postezi înseamnă ca nu îl iubești și asta e valabil și invers"
Pe când părerea mea e ca nu e obligatoriu sa pun public relația mea sau ceva personal doar pentru a demonstra cuiva ca da sunt într-o relație. Și chiar dacă am să postez, va fi să postez ceva frumos și ceva care deja va fi o noua etapă.
Puteți vă rog să îmi spuneți părerile voastre pe tema respectivă.

1 răspuns:
| Furnicuta000 a răspuns:

Nu e obligatoriu dar eu daca vad ca o femeie se posteaza toata ziua, pune poze din vacante, poze in oglinda, poze la strand, poze la restaurant, poze cu prietenele, poze cu mancare etc dar nu pune poze cu un barbat si nu eticheteaza un barbat, atunci presupun ca e singura. Daca e genul care posteaza rar atunci nu presupun nimic