| amiSecret a întrebat:

Daca fostul imi zici ca ma iubeste si dupa isi face o iubita noua ce inseamna? Sau ce ar trebui sa fac?

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Sincer, inseamna ca isi cam bate joc de tine. Ar trebui sa il lasi, sa nu mai vorbesti cu el si sa iti gasesti pe altcineva.

| RAY a răspuns:

Poate vrea sa te uite dar a fost sincer cu tine

| WaterDrop a răspuns:

Inseamna ca nu iti vei depasi niciodata statutul social de casnica, asadar cauta-ti altul care sa te intretina si sa nu te puna sa gandesti prea mult. Nu vrei sa o faci, posibil sa provoci o ruptura.

| Axys a răspuns:

Inseamna ca numai gura e de el! si ca nu ar trebui sa ai incredere in asemenea persoane mincinoase fi puternica si tu ai dreptul sa alegi. lasa-l si fi mandra de tine o sera faina!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Insiamna ca nu te iubeste. Csf, n-ai csf

| artmosfera a răspuns:

Ori ți-a vândut vrăjeli ori încearcă să te facă geloasă, deși eu cred că prima variantă.