| BeYourSelf7 a întrebat:

Daca fumezi cu o manusa de cauciuc pe mana ce sanse sunt sa se imprime mirosul pe degete? Imi puteti spune si alte metode asemanatoare? Sa nu-mi miroase mana a tigari.

5 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Fumul de tigara se simte mai ales la gura, haine si cap.Pa,pa

suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai calm, nu iti miroase mana iti va mirosi gura, hainele, parul

fumul de tigara e foarte pregnant si un nefumator il simte sigur

| Fatamuntilor a răspuns:

Zeama de lamaie ar trebui sa mearga!

| Xenya a răspuns:

E simplu, poti sa nu fumezi...

| Kohl_Simona_1996 a răspuns:

Nu iti miroase sau poti dupa ce fumezi sa te freci cu frunze de brad nuc ceva verde si ti se va duce mirosul sau te speli pe maini cu sapun.