| xJustxAxKidx a întrebat:

Daca fumezi si nu tragi in piept poti face cancer la gat? cat de mari sunt sansele?thinkingcryingplisss help mee fundoiii!

Răspuns Câştigător
| Kiddzo a răspuns:

Cum sa faci cancer la gat daca fumu iti ramane strict in gura? Ca daca ajunge la gat, ala ii tras in piept.

6 răspunsuri:
| pulisor a răspuns:

Pai nu cred ca faci nici un cancer. dar daca tot nu tragi in piept numai fuma.winking

| Bombonikk19 a răspuns:

Oricum dupa mult tim o sa te imbolnavesti daca mai fumeziwinking

| xJustxAxKidx explică (pentru Bombonikk19):

Fumez cam de o saptamana si deja ma cam ustura gatu de la tsigarile tarisad

Răspuns utilizator avertizat
| xJustxAxKidx explică (pentru Aleksutzu):

cryingsi cu ce trece?big grin
cu ceai? cu oriceee plissssssssss remediuuu

Răspuns utilizator avertizat