| raduspace10 a întrebat:

Daca imi fac o poza de smecher pe Facebook, in care ma pozez cu un pistol airsoft langa mine ( nu in pozitie de amenintare, asa pus pe masa), eu avand 16 ani risc ceva? Si daca as avea 18 ar fi altceva?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Crezi ca vei arata a smecher daca te pozezi asa? Vei arata a cocalar.

| Violleta2022 a răspuns:

De ce ai vrea sa risti?
Nu poti sa pui poza fara pistol?!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Și tu vrei să agăți, așa ca ele? ))
http://imgur.com/a/PgxBj

| OldSoul a răspuns:

Nu ai ce sa patesti, acum serios e Facebook, poate sa fie si un pistol de jucarie.

| anamariarot a răspuns:

Dar de ce vrei o poza de "smecher"? Conteaza asa mult parerile celorlalti?

| FaraNume1245 a răspuns:

Da, vine SWAT-ul dupa tine si te baga la parnaie.