| LuminitaRoz a întrebat:

Daca imi fac parul cu placa 1 data pe saptamana ce se poate intampla? Trebuie sa il tund chiar foarte des? ar exista o sansa sa ma tund cheala?rolling on the floor

6 răspunsuri:
| andreik7 a răspuns:

Am o prietena care si-l face in fiecare zi cu placa si nu nu e cheala decat ca ti se arde parul atatwinking

| adrianamaria20 a răspuns:

De ce sa ramai cheala? eu imi fac parul cu placa la 2-3 zile si este putin tocat (imi tai varfurile la 2 luni)

| bylutsaa a răspuns:

Nu. si eu ma indrept cu placa odata pe saptamana si nu am parul foarte ars dar mai intreaba

| LalauraR a răspuns:

Buna
Depinde si de parul tau, daca e mai firav, se arde mai repede, daca nu folosesti protectie termica, se arde mai repede, daca e lipsit de vitalitate, se arde mai repede. Si nu e de glumit cu parul, folosind placa, incetu cu incetu parul se face rar si se arde, iar pe viitor ar trebui sa-l tunzi scurt, (gandest-te ca iti indrepti pielea de pe mana, cam la aceasta cruzime iti pui parul)

| Cacenco_Roxana_1995 a răspuns:

Am o prietena care il face zinic si din parul ei des si frumos a ramas cu parul ars si foarte rar!

| Lunia a răspuns:

Dupa un timp se rup din varfuri sad si trebuie sa ti le tai ...colega mea de banca e tunsa in scari si am impresia ca nu-i prea creste parul laughing
poti sa folosesti ulei de recin cand crezi ca nu ti-e asa des si ai impresia ca pica