| LuminitaRoz a întrebat:

Daca imi fac parul cu placa 1 data pe saptamana ce se poate intampla? Trebuie sa il tund chiar foooarte des? ar exista o sansa sa ma tund cheala?rolling on the floor

3 răspunsuri:
| BuBu2006 a răspuns:

Poate sa iti pice parul dar nu exagerat incat sa chelesti, insa se face urat ros si deteriorat mai bine nu!

| Giulya4 a răspuns:

Nu,eu mi-l intnd in fiecare zi, ma tund odata la 3 luni si nu e foarte ars.

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Nu, eu folosesc placa de 3 ani si nu imi dau cu nici o solutie si ma tund rar si am un par destul de frumos adica toata lumea pune mana in el si se joaca cu elhee hee)