| Mariana696618 a întrebat:

Dacă îmi fac pierce in obraz și după câteva sapt îl dau jos îmi rămâne gropița?

2 răspunsuri:
| Nnymphette1995 a răspuns:

Eu am avut si inca am.
Da, ramane, dar trebuie sa astepti vreo 4 luni ca sa poti sa le dai jos. Insa nu prea recomand pentru ca arata foarte inestetic big grin
La partea cu durerea nu stiu daca te intereseaza sau nu dar iti zic ca doare foarte tare si vreo saptamana nu prea poti sa vobresti sau sa mananci. Aici depinde mult si de persoana happy
Sper ca ti-am fost de ajutor :*

| Mariana696618 explică (pentru Nnymphette1995):

Mulțumesc! Acum am reusit sa imi conving prietena sa renunțe.