| NiiiaaRawwr a întrebat:

Daca imi iau un dres rosu cu o pereche de blugi scurti, un tricou negru si o pereche de cizme peste genunchi credeti ca o sa arate bine? Fundita!

5 răspunsuri:
| mistakeofyourlife a răspuns:

Incearca sa inlocuiesti cizmele peste genunchi ( care precum a zis si @Gossipgirl arata destul de vulgar) cu niste botine negre, care sa acopere doar glezna. Si nu uita de accesorii. happy

| Biu a răspuns:

Mai bine iti iei o bluza rosie si cizme negre. cred ca asa s-ar potrivi mai bine.
Oricum e buna si alegerea facuta de tine.

Numai bine.

| cuteandfunny a răspuns:

Dupa parerea mea nu prea pentru ca blugii sunt scurti si cizmele lungi o sa arate vulgar happy

| Wildie a răspuns:

Nu stiu asa de bine, stiu doar ca imi place combinatia negru-rosu mereu

| BiancaGeorgya a răspuns:

Este foarte bine. Cam asa poarta si Miley Cyrus.