| anonim_4396 a întrebat:

Daca imi iese media 9, 21 (cu TOT: cu media testarilor natonale si cu media claselor V-VIII) cam pe unde credeti ca as putea intra?

Răspuns Câştigător
| elasexygagica a răspuns:

Du-te la mate-infolove struck, la filologie se duc toti papagalii care nu stiu sa calculeze traiectoria unei albinelove strucklaughing

12 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

@elasexygagica din raspunsul tau ce sa intelegem raised eyebrows? Ca esti clasa a 8 si de aia stii ce subiecte s-au dat la examen sau cum?

| NewSummer2013 a răspuns:

Am scris gresit fiindca m-am grabit. Va rog frumos sa ma scuza-ti. Dar se mai intmpla...si oricum, aici scriu pe o amarata de tastatura, nu cu pixul in mana. Deci e o diferenta...

Nu mai fiti atat de cruzi...
Oricum, multumesc pentru atentionare. O voi lua in considerare.

O zi buna! happy
P.S.: M-ai astept raspunsuri, insa pana acum, pe celelate le voi recompensa cu voturiwinking Si la fel cu cele ce vor urma...

| Adorable a răspuns:

Buna!
In primul rand, nu ai precizat din ce oras esti. Eu iti pot spune Alexandru Ioan Cuza din Galati nestiind de unde esti tu. intri la un liceu bun teoretic, iar in functie de ce profil iti alegi, acolo intri : Uman [ Filologie, Stiinte Sociale ] sau real [Mate-Info, Stiintele Naturii ].
Pa, pa!

| Marynna a răspuns:

Ar fi fost mai bine sa specifici si orasul din care esti...

| Ecea a răspuns:

La Balaceanca, sau la nebuni!

Răspuns utilizator avertizat
| alexandrurobert72 a răspuns:

Ai medie mare si poti intra la Eminescu cu 8.16 care es super bun la mate-info la Onicescu la mai multe nu-mi vin acum in minte

| H?giul a răspuns:

Al dracu! Cum de iti iese media asta cand tu nici nu stii sa scrii? (ex. c-am, credeti). Fii serioasa! Ori e copiat, ori e minciuna.

| H?giul a răspuns:

@Korona (Scuzati, mai...este corect) Deci nu cred ca este din cauza "tastelor".

| Alexz_8279 a răspuns:

Pai depinde. daca esti din Buzau poti intra la Stiinte Sociale si filologie...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu ce intrebi liceu sau profil? daca vr profil poti sa intri la mate info daca vr liceu zi d unde estibig grin dar la mate info ai sanse bune

| DrumuriFictive a răspuns:

Eu cred ca poti reveni la o scoala primara.Stii tu de ce zic asta.