| Chloe2000 a întrebat:

Daca imi place de un baiat si vreau sa-mi dau seama daca ma place inapoi, cum aflu?

3 răspunsuri:
| Anonim147943 a răspuns:

Buna. Poti vedea cum se comporta in preajma ta sau daca aveti un prieten/prietena comun/comuna in care ai incredere poti intreba.
Cel mai sigur mod e de al intreba chiar daca pare cel mai greu si daca el iti zice ca nu te place inapoi sa stii ca el nu este singurul baiat de pe lume. Succes!

| Violleta2022 a răspuns:

Il intrebi!

| DaniliucC a răspuns:

1) Vezi dacă face favoruri pentru tine.
Îți aduce cafeaua? Te conduce până acasă? Sunt șanse ca respectiva persoana să nu facă acest lucru doar din bunătatea inimii sale ci poate să fie atrasă de tine și să vrea ceva de la tine, nu doar un simplu "mulțumesc" pentru toate lucrurile frumoase pe care le face pentru tine.

https://loveisaname.com/......a-de-tine/