| ClawDeea88 a întrebat:

Daca imi zambeste dar cand e cu prietenii ma ignora e un semn bun sau unul rau? confused

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Hmmm, inseamna ca nu are personalitate, daca e un barbat adevarat trebuie sa te aprecieze indiferent de situatie nu? sigur...NU TE MERITA! Multa bafta!

4 răspunsuri:
| xKaяikatuяix a răspuns:

thinking hmmmm, nu stiu poate ii intimidat de prietenii lui straight face sau nu vreaa sa stie nimeni ca ii interesat de tine. Daca ii asa nu cred ca merita ca te interesezii de el oh go on!

| DeeaCrissTina a răspuns:

Este unul rau, poate ca ii ie rusine cu tine, ii este frica, sau prin acel grup ete o alta iubita a lui. pllz funda. Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el

| Stefanu a răspuns:

Inseamna ca te place, numai ca nu vrea sa arate acest lucru in fata prieteniilor ei, eu cred ca aceasta fata sau baiat nu e un om sincer.
Stima!