| Jublie a întrebat:

Daca in viata vrei sa te axezi pe afaceri, ce profil iti trebuie la liceu?

6 răspunsuri:
| McDLove_6908 a răspuns:

Si eu vreau sa ma axez pe afaceri cand voi fi mare, iti recomand sa mergi la un liceu bun de profil mate-info. Sper ca te-am ajutat.

| Ella_4255 a răspuns:

Mate - info sau stiinte sociale parca...

| N_9535 a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi mate-info pentru ca faci de toate si la final te poti axa pe orice

| Mirruna a răspuns:

Pai... ar trebui sa faci economie multa deci. mate - info, economie. thinking

| Blue17 a răspuns:

Nu cred ca are ff mare importanta liceul ci facultatea!
Dar de preferat mate-info...ca sa stii sa manevrezi calculatorul si sa faci calcule!happy

| MihaiN1 a răspuns:

Economie