| middle654 a întrebat:

Daca inhalezi parul de la un caine, ce poti pati?

4 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Inhalezi? lol... De ce nu ai spus ca tragi pe nas par de caine rolling on the floor
Depinde ce rasa e, buldog, maidanez sau daca e turbat poate turbezi si tu laughing

| UngratefulPC a răspuns:

Imi place ca majoritatea care comenteaza habar nu au despre ce este vorba. Hai sa iti explic cum sta treaba. am avut o cunostinta care a inhalat par de pisica, normal, a ajuns prima data in plamani, dar apoi ca "printr-o minune" a ajuns la ficat, s-a infipt in ficat si a crescut ( ca un par normal ). Persoana respectiva a avut foarte multe probleme, operatii vai de el. Oricum, poti face astm, te poti intoxica. am auzit mai multe probleme nasoale legate de par, dar ti-am spus ce am stiut eu, sper ca te-am ajutat, bafta!

| Costyn04 a răspuns:

Nu cred patesti nimic. Mai bine du-te si consulata un doctor. E mai bine! Fundabig grin?

| leontegabi a răspuns:

Poti muri, firul de par se blocheaza si nu poate fi ars de sucul gastric din stomac si s-ar putea sati apara cancer unde a ajuns