| Insurgent a întrebat:

Daca inhalezi prenadez in cat timp isi fake efectu`?

3 răspunsuri:
| Gstefan a răspuns:

Daca te bat de iti revii la realitate in cat timp crezi ca o sa iti revii?

| anonimu13 a răspuns:

Pustiu fi antena cand bagi prenandez o sa ai urmatoarele dupa ce tragi de cateva ori o sa auzi in ecou dupa aia o sa simti ceva ciudat in corp urmat de o senzatie de miscat in reluare si blocat ca la calculator cand nu iti merge un joc si vezi linii negre si se misca incet dupa aia daca mai tragi o sa te pierzi total, adica n-o sa mai stii nimic de tine o sa visezi o gramada de chestii dupa juma de ora sau ceva de genu iti mai revii si iar bagi si tot asa cam astea ishappy

| Luannah a răspuns:

Eu credeam ca se numeste prelandez. Oricum nu stiu, nu am incercat desii aveam de gand, dar nu stiu de unde sa fac rost.Vad ca te pasioneaza despre rock si droguri usoare XD