| mariana7621 a întrebat:

daca intr-o relatie baiatul vrea sa-i ia un cadou de sarbatorile de iarna, atunci fata tot ar trebui numaidecit sa ii ia ceva?

Răspuns Câştigător
| Diano4ka1 a răspuns:

Nu nu e numai decit dar ar fi mult mai frumos si fata sa ii cumpere ceva deoarece daca baiatul ii cumpara fetei inseamna ca chiar o place si poate ca are sentimente foarte sincere si puternice dar fata daca il iubeste il place ar face bine sa ii cumpere si ea cite ceva sper ca te-am ajutat

5 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna.obligatoriu nu e, dar e un gest foarte frumos pentru ca el s-a gandit la tine si ti-a luat ceva..si ar fi frumos din partea ta sa faci la felbig grin
Numai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| tpuforyou a răspuns:

Simpla prezenta a ta ar trebui considerata un cadou!))

| Turok90 a răspuns:

Nu neaparat, dar asa ar fi frumos.

| Coriiiiiiiiiiiina a răspuns:

Asa mi se pare normal. thinking