| AndreeaStar33 a întrebat:

Daca intra o prietena noua in gasca de prieteni si ea e in centru atentiei, e normal sa ma supar?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu este normal sa te superi!
Dimpotriva, ar trebui sa fii bucuroasa si draguta cu noua venita!
Gelozia si invidia nu-si au rostul!

| Donsavas a răspuns:

E normal sa fie in centrul atentiei, fiind noua. ''gasca'' se va schimba de-alungul timpului, iesind, intrand noi oameni in ''turma'' voastra.
Nu ai de ce sa fi suparata, ba din contra! Fii prietena cu toata lumea si acorda si tu atentie daca doresti sa primesti la randul tau! Nu ai de unde stii cine iti este prieten si cine nu din acea gasca asa ca vorbeste frumos cu toata lumea si lasa supararile astea inutile...e pacat sa afli dupa ca te-ai suparat pe cine nu trebuia sau ca in viata sunt lucruri si mai enervante de atat si ca ti-ai marcat prezentul cu nervi pe situatii banale. Numai bine!