| edouardhrubiak123 a întrebat:

Daca investesc in crypto, 1000-2000 euro sunt șanse să câștig, 50-100 de mii? Sunt la fel și șanse să rămân cu 100 euro? Sau cu nimic ...care e treabă cu crypto dacă ești începător? Vreau un răspuns serios și în detaliat.ce trebuie sa faci...

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, imposibil asa ceva. Poti castiga50-100 euro, nu mii de euro.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Șansele să faci din 1000 euro 100mii sunt infime aproape inexistente mai ales în condițiile în care nici nu știi ce înseamnă crypto.

| mastadont a răspuns:

De investit nu e complicat, complicat este să încerci să prezici ce o să se întâmple pe piață și care va fi cursul monedei în care vrei să investești. Dacă tu cumperi bitcoin și acesta scade brusc atunci banii ăia i-ai pierdut. S-au nu, dacă nu lichidezi investiția și mai speri că va crește din nou btc Practic, când investești în cripto trebuie să știi când să cumperi și când să vinzi o anumită monedă, poți să faci bani frumoși dacă nu te lăcomești și îți merge mintea.
Dacă vrei să încerci cei de la revolut oferă această opțiune.