| TeenWerewolve a întrebat:

Daca iubita v-ar spune sa va tundeti mai scurt de cat sunteti sau cheli, ati face-o pentru. ea?

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Eu imi port parul cum doresc, nu cum zice iubita. N-o sa-i cer niciodata sa se tunda intr-un anume fel, dar nici ea n-are dreptul sa-mi ceara. Intr-o relatie nu se impun lucruri. Deci nu numai ca nu m-as tunde precum zice, ci i-as da si-o spovedanie.

| äπđÿ a răspuns:

Nu ma accepta asa cum sunt sau deloc happy bft ca eu nu incerc sa o schimb sau altele Pace!

| 5SOS a răspuns:

Nu stiu eu sunt fata si poate ea spune ca daca te-ai tunde tear placea mai mult pentru ca arati mai bine tuns decat cu parul lung, sau iti testeaza iubirea fata de ea adica daca chiar ai ascultao cand ar spune asta.

| alexdj a răspuns:

Nu m-as tunde dupa cum vrea ea.eu nu i-as impune cum sa se tunda. daca nu-i place asa cum sunt sa plece linistita nu ma intereseaza. daca ma iubeste o sa accepte cum sunt, daca nu are balta peste.sunt destule fete!