| RoxutZaaaa a întrebat:

Daca iubitu nu iti da nimic de ziua indragostitilor are ceva?

Răspuns Câştigător
| MandyMaya a răspuns:

Nu e neaparata nevoie sa-ti ofere ceva de ziua indragostitilor. Poate iti va darui ceva intr-o alta zi, speciala pentru voi

6 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu toata lumea sarbatoreste sau face ceva special in aceasta zi. Cel mai simplu e sa-l intrebi direct.

| mona a răspuns:

Nu are nimic, poate nu e genul lui sa iti arate ca te iubeste oferindu-ti cadouri

| DarkOrbitMoon a răspuns:

rolling on the floor)
PENIBIL.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, are decenţă.

| JAYBEE a răspuns:

Poate n-are bani, mai stii?

| Androphyla a răspuns:

Nu are nimic. Probabil pentru el nu este o sarbatoare si nu este un motiv pentru a-ti arata ca te iubeste. Posibil sa iti arate altfel si in alte zile. happy