| ddnnbb a întrebat:

Daca l-as intreba pe un baiat pe mess daca are prietena, el va intelege ca imi place de el?

9 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Ce raspunsuri: cu siguranta, DA.

| lol1232 a răspuns:

Nu neaparat si ca doar il intrebi din curiozitate happy

| Selena54 a răspuns:

Ai putea sa il intrebi daca nu vrea sa mearga cu tine si cu prietenii tai si ai lui daca ii cunosti la suc sau la pizza unde vrei tu sa zici.si poti sa ii : poti sa vii cu prietena ta daca vrei.

smug

| Miha1308 a răspuns:

Nu trebuie sa gandeasca neaparat cu asta, mai ales daca este prima data cand vorbesti cu el.Ma gandescde inceput ar lua-o ca si o simpla curiozitate, parerea mea.

| Zmeura a răspuns:

Nu neaparat se poate gandi ca il intrebi din curiozitate sau poate o sa creda ca il placi

| Emmeii a răspuns:

Eu cred ca da. Un coleg m-a intrebat si asa am aflat sa lui ii place de mine.winking

| adriana_5421 a răspuns:

Eu cred ca da dar incearca sa ii pui niste intrebari care sa duca foarte usor la prieteni/prietene... ii spui ca vai esti suparata ca esti singura bla bla si dup`aia il intrebi daca are aceeasi problematongue la mine a mers mereubig grin sper sa ai succes:*

| Aurelia_6050 a răspuns:

De acord cu ceilalti, nu neaparat. Am facut si eu asta si nu s-a intamplat nimic. N-a inteles ca imi place de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de cum il intrebi. Trebuie sa deschizi acest subiect si apoi il intrebi.