| Nastase_Mihaela_1998 a întrebat:

Daca la bac, pe a2a foaie, din emotii gresesti sa zicem ceva la nume, iti poate anula lucrarea sau ceva?

6 răspunsuri:
| ReZiSTorr a răspuns:

Nu iti anuleaza lucrarea.NU se ia in considerare.Am patit

| Nastase_Mihaela_1998 explică (pentru ReZiSTorr):

Si tu ti ai gresit numele pe a2a pagina? Adica ma gandesc, fiind sigilat coltul, doar nu o anuleaza cand o deschide, oricum pe prima foaie e sigur bine ptc au corectat si supraveghetorii, dar la a2a s au grabit...

| cosminandrei96 a răspuns:

Nu ti se anuleaza lucrarea doar pentru asta. Maxim (depinde de corectori) sa ti se scada la redactare sau la alte chestii de astea, Dar sincer nu cred.

| Nastase_Mihaela_1998 explică (pentru cosminandrei96):

Poate sa scada la redactare dupa ce desface coltul?laughing)

| cosminandrei96 a răspuns (pentru Nastase_Mihaela_1998):

Scuze! N-ma inteles ca la nume. Greseala mea!

| FlorinPopescu1995 a răspuns:

Stai relax laughing nu se intampla nimic...