| me_1960 a întrebat:

Daca la scola vi se da de facut o prezentare,cum a-ti face-o? Adica la istorie de exemplu,ca sa nu adoarma toata lumea, sa-i faci sa fie atenti pana la sfarsit.Am nevoie de o idee cat mai interesantapuppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| VampireBlood a răspuns:

Incearca sa nu ai emotii ca se mai gasesc prosti care sa rada.Imagineaza`te singur intr-o camera.

4 răspunsuri:
| VampireBlood a răspuns:

Pai as face o prezentare cu ceva nou... poate cu cantaretii care cu timpul au fost uitati, domnitori.E te drescurci u!

| me_1960 explică (pentru VampireBlood):

SI cum a-i prezenta?big grin

| VampireBlood a răspuns (pentru me_1960):

Pai de la inceput pana la sfarsit(cand au fost uitati) Stiu si eulaughing inca mai sunt afectata de vacantarolling on the floor

| me_1960 explică (pentru VampireBlood):

laughing) da stiu, si eu la fel.
Dar, dupa ce aleg tema prezentarii, merg in fata clasei si incep sa povestesc? Eu la asta ma refeream.Nu prea stiu cum as putea sa prezint dupa aia, tinand cont ca eu am emotii:d.Promit ca asta e ultima intrebare pe care ti-o pun si iti multumesc pentru ca ma ajuti >big grin

| VampireBlood a răspuns (pentru me_1960):

Incearca sa nu ai emotii ca se mai gasesc prosti care sa rada.Imagineaza`te singur intr-o camera.