| Mereustresat a întrebat:

Daca m-am jucat cu prietena mea(intelegeti voi) cu degetul si ea cu (****) mea si nu sunt sigur ca nu am lasat nimic in ea se poate sa ramana gravida(nu am introdus-o) dar i-a intarziat ciclul 10 zile si inca intarzie este normal? e de la stresul ei ca ar putea fi gravida?

Răspuns Câştigător
| LoVe_6598 a răspuns:

Sa stii ca este foarte posibil!
Si chiar daca o sa-i vina de ex. maine. nu poate sa fie sigura ca nu e. asa vine de obicei. cand o faci. iti mai vine odata si gata. [ la unele fete] dar ea. e una dintre acelea din cate ai zis!
Sa stii ca poti lasa ceva in ea " " fara sa stii!
Dar unor fete. le poate intarzia chiar si 80 zile!
Deci daca vrea sa stie exact sa astepte sa-i vina de 2 ori. ciclul Iar daca nu-i vine e gravida. Poate face un test.
Sper ca te-am ajutat!
fundita?

1 răspuns:
| zzuzu_8398 a răspuns:

Mama... Asta e cel mai al dracul stres... am patit-o si eu sa-mi fie frica ca am lasat-o pe una gravida straight face dar daca i-a intarziat ciclui e un semn de intrebare sad