| andreea_6293 a întrebat:

Daca m-am operat de apendicita. cand imi vine ciclu? normal? unele fete zic ca prima luna nu.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In general, ar trebui sa vina normal, sau cel mult cu cateva zile intarziere. In nici un caz nu va trece peste o luna doar din cauza operatiei de apendicita.

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Ar trebui sa iti vina ca de obicei. Stresul operatiei s-ar putea insa sa iti intarzie cu cateva zile menstra.

| A.be.ce a răspuns:

Eu am fost operata de apendicita la cateva zile dupa ce mi. a trecut ciclul, pentru ca nu aveau voie sa ma opereze asa. Dar apoi tin minte ca mi. a venit normal, adica nu imi aduc aminte sa fi avut intarziere prea mare apoihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai crede toate aceste mituri. Apendicita nu are nici o legatura cu menstruatia. Eu una stiu ce zic big grin. Dar poate sa iti vina mai greu deoarece nu esti dezvoltata inca sunt fete la care vine mai repede si la altele mai greu happy deci stai calma va veni la timpul ei.

PS.( mai bine sa vina mai tarziu )

| ella9347 a răspuns:

Eu am facut operatie de apendicita inainte sa imi vina...a trecut o luna de la operatie si tot nu mi a venit...trebuie sa ma ingrijorez?