| anonim_4396 a întrebat:

Daca ma dor sanii, inseamna ca imi cresc?:-s

7 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Da. sau poate sa iti vina ciclu.

| AlysaAly a răspuns:

Nu neaparat, este si de la menstruatie. De obicei unele fete cand au menstruatia le doare burta sau sanii, la majoritatea fetelor se intampla mai mult sa le doara sanii inainte sau in timpul menstruatiiei, nu este un motiv sa te ingrijoreze sau sa-ti faci griji este ceva normal la o fata.

P.S: STAI LINISTITA CA ACEEEA DURERE VA TRECE
deci nu ar trebui sa te sperii, mai bine stai linistita in pat, relaxeazate ca nu este numic rau

o zii buna

| KorpiklaaniV a răspuns:

Buna! Da, si eu am patit la fel si am fost la medic.Doctorita mea de familie a zis ca nu e ceva grav si toate fetele o "patesc" in adolescenta(sau pre-adolescenta in cazul meu :-s).Sper ca te-am lamurit. Fundita te rog?puppy dog eyes. Pupii'cii.

| DiamondEyes a răspuns:

Da bre.

| Gεσяgιαηαα a răspuns:

Depinde. S.ar mai putea sa insemne ca iti vinee... stii tu ce laughing

| cosmin444 a răspuns:

Da

| BluLolipopGirl a răspuns:

Daaa...foarte posibil mi-ar fi mai usor sa iti raspund daca miai spune cati ani ai... ceremi prietenia si iti rasp pe mess!