| MariaOp a întrebat:

Dacă mă gândesc mereu la el sa fie bine și cum sa fac sa îi fie mai bine el și sa fie fericit este obsesie sau iubire? (ne-am despărțit de 4 luni)

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta-i doar obsesie, ca iubire nu mai poate fi odata ce v-ati despartit.

| DeeDee817 a răspuns:

Încă îl iubesti și te-e greu sa trece peste despărțire. Am trecut di eu de multe ori prin asta și te înțeleg. Obsesie nu e ca doar nu îl urmărești peste tot

| buci73crema a răspuns:

Eu ca fata te inteleg, asta arata ca iti pasa de el si ca il iubesti. nu e nimic rauhappy obsesia e altceva