| uglyCORPSEbride a întrebat:

Daca ma port frumos cu baietii, se rastesc la mine, ca cica "ma dau la ei".
Daca ma port urat iar se rastesc la mine, pentru ca sunt o scorpie.

De ce sunt atat de tampiti?

12 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Pentru ca sunt obisnuiti sa fie luati peste picior sau pur si simplu vor sa impresioneze, ca na vezi tu el nu poate fi luat nici cu frumosul nici cu violenta. Vrea sa dea impresia ca e baiatul fara acces la orice persoana doar cele ^ sofisticate*.

| RAY a răspuns:

De ce nu citesti cartea de ce femeile se uita in oglinda si barbati la meci, gandim diferit,ne comportam diferit, vedem lumea diferit, nu trebuie sa te enervezi, baieti se maturizeaza mai greu, si voi mai repede din cauza estrogenului, alege baieti mai mari ca tine cam cu 5, 6 ani

| uglyCORPSEbride explică (pentru RAY):

Este vorba de baietii pe care trebuie sa ii suport si sa ii bag in seama zi de zi, cum ar fi colegii de clasa.
(5-6 ani este prea mult, nu crezi? -_-")

| RAY a răspuns (pentru uglyCORPSEbride):

Nu,pentru ca voi va maturizati mai repede

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate ( sau alte motive ), deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Pentru alte detalii despre "regulile" de pe acest site CITEŞTE Regulamentul şi "Întrebări Frecvente" la linkul :
http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Să-ţi răspund şi la întrebare : NU toţi băieţii sunt aşa, dar încă nu l-ai găsit pe cel potrivit ţie.

Toate cele bune.

| Azµre a răspuns:

Că sunt încuiați de ce crezi...

| Dariusuu a răspuns:

Se cred prea importanti, nu inteleg de ce le m-ai dai importanta.

Sunt sigur ca baietii cu bun simt, nu ar face asa ceva.

| Geniuss a răspuns:

Fara suparare dar aia chiar is tampiti o fata de obicei trebuie tratata ca o floare rara asta e conceptia mea chiar daca e urata sau frumoasa :p

| uglyCORPSEbride explică:

Ce este gresit in a fi politicos?

| adriann31 a răspuns:

Cauta baieti cu varsta peste 17-18 ani si vei gasi ce doresti

| sabiiina15 a răspuns:

Nu mai umbla cu baietii respectivi.nu merita atentia ta.

| uglyCORPSEbride explică (pentru sabiiina15):

Nu umblu si nu voi umbla niciodata cu asemenea baieti. Este vorba de colegi, persoane cu, care trebuie sa socializez fie ca vreau sau nu.