| valy a întrebat:

Daca ma puteti ajuta cu ceva va rog frumos.era o melodie era ceva de genu poveste fara sfarsit dar nu era alu bug mafia era vorba ca... unu dintre copii a murit si
el era inselat de o tipa
si gasise insfarsit tipa perfecta.care o iubea mult.si spera sa nu o mai piarda.ma puteti ajuta va rog frumos

Răspuns Câştigător
| Bishop a răspuns:

B. U. G Mafia feat. Raluca - Poveste? http://www.youtube.com/watch?v=1xMcmdhmMfg

3 răspunsuri:
| valy explică:

Multumesc mult bishop, nici 10 minute nu au trecut de cand am pus intrebarea, si mi sa si raspuns.super tare de tot site-ul asta:Xmultumesc mult

| Bishop a răspuns:

Cu placere happy

| zuzulici a răspuns:

Alex si tony BUG mafia :* dor melodia asta:*