| Smiiilee a întrebat:

Daca ma rad pe-o parte imi mai creste parul? Nu radeti de intrebare, si va rog sa nu faceti misto, eu intreb, pentru ca, unii ziceau ca nu imi mai creste, iar eu cred ca mananca rahat. FUNDAA!

2 răspunsuri:
| softkill a răspuns:

Cu siguranta va creste...

| BogdanTheo a răspuns:

Deci, oriunde te razi, cu bigu sau mai stiu eu ce, iti va creste din nou parul mai repede si mai "dezvoltat " adica mai mare.

tu te referi sa te razi pe o parte a capului sa sa iti ramana par doar pe o parte, acea frizura este o prostie, dupa ce o sa iti creasca parul pe partea rasa o sa fie mai des decat pe cealalta parte a capului si o sa arate nasol. nu te sfatuiesc sa faci asa ceva!