| mihaiiu a întrebat:

Dacă raman repetent ce minusuri am în viata, vorbit pe parte de job, permis, etc?
(cls 7)

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu te afecteaza la job sau permis dar irosesti un an din viata, gandeste-te ca alti colegi de clasa vor avea un an de munca in plus, un an de facut bani in plus fata de tine care inca mergi la scoala, cand ei vor fi stabili si vor avea banii lor sau prima masina tu inca vei cere bani parintilor, nu suna prea bine.

| Violleta2022 a răspuns:

Pai mergi la scoala si termina-ti scoala generala, liceul, apoi iti iei job si apoi permis, ca ala oricum nu este o necesitate.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ii primul rand nu o să înțeleagă nimeni ce scrii, cam cum e cazul cu întrebarea asta...