| xSequel a întrebat:

Daca ma uit direct la Naruto Shippuden o sa inteleg ceva? Adica nu chiar direct, ca m-am uitat la Naruto pana la ep. 150, dar vreau sa stiu daca o sa inteleg cat de cat pentru. ca m-am saturat de Naruto cand era mic...

Răspuns Câştigător
| Cosmin1095 a răspuns:

Daca te uiti la shippuden fara sa il vezi pe cel cand era mic o sa intelegi pentru ca nu are prea mare legatura doar in anumite secvente

1 răspuns:
| Anne250502 a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebui sa vezi macar finalul in care pleaca Sasuke. Acela va aparea de multe ori in Shippuden.