| noname29 a întrebat:

Daca mananc skittles pot sa-mi colorez stomacul? :-s

10 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Intrebare de facebook.

| Elvina a răspuns:

Nu măi, doar limba. Coloranții ăia se dizolvă în prezența salivei. În stomac nu ai salivă.

| noname29 explică (pentru Elvina):

Da mai, dar eu le inghit direct si se dizolva in sucul gastric... e cam periculos eu zic sa nu mai mananci sad

| Dana211 a răspuns:

laughing Cum sa iti colorezi stomacul? In niciun caz. Eventual limba pe o perioada scurta de timp

| noname29 explică (pentru Dana211):

Tu ma minti! tu vrei sa ma imbolnavesc de stomac :O

| Dana211 a răspuns (pentru noname29):

laughing In cazul asta nu manca nici salata sau verdeturi ca ai toate sansele sa te transformi intr-o vaca

| noname29 explică (pentru Dana211):

Sa stii ca da :O merci :*

| Dukanz0r a răspuns:

Hahahaha, doar limba.

| Ozn_Rock_1990 a răspuns:

De unde ti-a venit? Crezi ca daca mananci skittles verde ai stomacul verde?

| noname29 explică (pentru Ozn_Rock_1990):

Da. lol nu stiai? frate asta nu stia :O laughing