| LoveForShania a întrebat:

Daca mananci aproape in fiecare zi o franzela,asa goala, te poti ingrasa?

4 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Chiar poti manca o franzela intreaga?laughingte ingrasi dar nu unde vrei tu, ti se face burta, mai bine faci sport si atunci organsimul iti va cere mai mult pentru ca depui efort.winkingcel mai bine.

| Biutzu a răspuns:

Da painea ingrasa foarte tare mai ales goala asta daca nu ai arderile rapide

| violetajustme a răspuns:

Eu mancam 1 paine jum cand veneam de la scoala in clasa a8a deoarece era situata scoala langa fabrica de paine si pot spune ca nu m-am ingrasat dar tin sa te anunt ca faceam hadball....deci daca depui efort sau faci vreun sport sigur nu te vei ingrasa

| MărieEu a răspuns:

Numa daca te ingrasi cu pacatul. Păcatoaso.