| adrryana a întrebat:

Daca mananci cate putin si mesteci bine este vreo posibilitate sa te ineci cu mancare? sau te ineci doar daca razi, te agiti sau vorbesti la masa? ofer funda
voi v-ati inecat vreodata cu mancare? daca da ce ati facut?

2 răspunsuri:
| Michiro a răspuns:

Mie mi s-a intamplat sa ma inec fara sa fac cele ce ai spus mai sus.Dar nu eram atenta, pur si simplu, deci se intampla si cu propia saliva.Asa ca bineinteles ca te poti ineca cu mancare si cand doar mananci cate purin si mesteci bine, mie una mi s-a intamplat laughing)Dar nu iti fa griji, bei un pic de apa si trece.

| LovelyKitty2 a răspuns:

laughing) Toata lumea se mai ineaca, mai inghite pe cealalta parte din greseala, daca te ineci te ineci si gata nu mori din astalaughing si oricum nu ai cum decat rarlaughing