| anonim_4396 a întrebat:

Daca media semestriala mi-a iesit 8.50 si cea la purtare 6. am ramas repetenta? Sunt in clasa a 11...

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Nu ai ramas repetentaoh go on stai linistita!
trebuie sa ai media sub 5 ca sa ramai repetenta!

am si eu o curiozitatebig grin ce ai facut asa grav de ai 6 la purtare?big grin

eu am avut-o tot pe a 11 a media 9 la purtare ca m-a prins directorul de doua ori in baie fumandbig grin

| aqwas a răspuns:

Poate sa-ti iasa mediat 2 la purtare daca ai in semestrul 2, media 10. Ideea e ca trebuie sa fie media anuala la purtare peste 6. Deci stai linistitahappy