| anelise09 a întrebat:

Daca nasa mea mica crede ca vanessa anne hudgens a pozat goala eu stiu ca vanessa nu a pozat ce ia-ti spune?

Răspuns Câştigător
| leluc a răspuns:

I-as spune "Ba nu a pozat goala".
Daca ar insista, i-as cere sa-mi arate pozele de care vorbeste.

23 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Sa iti arate poza

| ICanLoveYou a răspuns:

SA FIE SIGURA DE CE SPUNE INAINTE SA SPUNA

| ClaudiaFanMiley a răspuns:

A pozat pentru Zac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai lasă-mă, serios? Dar limba romană cine te-a învățat? Tot nașă-ta? Zi-i ca le are

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zicati sa arate poze lasa ca arat eu intrati pe: http://www.apropo.ro/......to-2808913 si apoi dati GALERIE FOTO daca vr sa vedeti poze cu ea goala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred... ea nu ar face asta niciodata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca a facut asta pentru ca a platit-o cineva.nu stiu sigur cine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca vanessa nu e in stare de asa ceva si ca ea nu sar face de ras.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar a pozat goala dar pozele au fost puse din gresealape net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa iti arate pozele acelea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vanessa chiar a pozat goala am vazut poze cu ea le-a facut in baie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://light.sunphoto.ro/photos/normal/R/RAJFGGQHAUGRGUXKZRP.jpg Da, a pozat nud!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am citit pe net ca a pozat goala pentru zac efron.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba desteptelor sa intrati mai mult pe net sa vezi ca e adevarat ca zice! 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nasata e mai desteapta decat tine.se vede! i-a scrieti voi desteptelor : Vanessa Anne Hudgens Naked. si gasiti cu ea si de bune si de rele si vrute si nevrute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ii adevarat sunt nijde poze trucate tongue! Hai Vanessa:*:*:*:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iasi spune sa e nebuna da pozeze goala! uuuuuuuuuuu jos vanessa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.pentru inceput. ea nu a facut acele poze pentru a le pune pe internet.in al doilea rand in intimitate oricine poate sa isi faca poze in fel si chip.in al treilea rand nu avem freptu` sa o judecam pentru ce a facut.in al patrulea rand ia`si spune ca daca cineva face acest lucru nu trebuie sa fac si ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba o pozat! 1111

| Regina23 a răspuns:

A pozat ca mi s-a spus ca a fost platita http://www.apropo.ro/......to-2808913 dar regreta

| MadyMadalina a răspuns:

Nasa ta ate dreptate
Vanessa Anne Hudgens a pozat goala!big grin
Este idolul mea dar acesta este adevarul!
nu ai ce sa faci in aceasta privinta!