| Carinka20 a întrebat:

Daca nu avem liceu, unde pot sa ma duc doar cu absolvirea gimnaziului?

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...nicaieri?

Pana si ca maturator de strada sau gunoier iti trebuie liceul.

| măcheamăăăî a răspuns:

Cred cadoar la vaci, oi sau maturator de strada ca mi se pare ca petrnu vanzator trebuie sa ai liceul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La spalat wc uri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil cioban, vacar ceva, acum cat inca se mai poate ca s-ar putea sa se ceara liceul si la astea in viitor.

| Carinka20 explică:

Si astept raspunsuri serioase, oameni buni, daca nu avem liceu atunci ce pot eu sa fac... vreau sa aud raspunsuri care la sigur sa le numesc ''raspunsuri''

| Mwrinella a răspuns:

Poti sa faci profesionala si nu trebuie sa te duci prea des daca o ai macar te faci : mecanic, zidar ceva in gen, daca ai 8 clase poti macar sa faci un curs de orice gen, poate lucrezi asa pentru cine vrea, tuns manichiura, pedichiura, fara salariu decat bani in mana?