| NicoClaudita a întrebat:

Daca nu ma place de ce imi zice mereu "gagica", imi zambeste si imi zice ca sunt frumoasa? :-s.

7 răspunsuri:
| AlexandruGrecu a răspuns:

Ori te place dar nu vrea sa recunoasca asta, ori nu te place dar ii place sa se joace cu sentimentele tale si pur si simplu se distreaza.

| tpuforyou a răspuns:

Atractie sexuala, vrea sa profite )! *)

| IonelaaaS a răspuns:

De unde esti ca nu te place poate te place,

| NicoClaudita explică (pentru IonelaaaS):

Pentru ca asa zice

| ciufuliiciii a răspuns:

Asta nu inseamna ca te place, unii baieti asa fac, nu e nimic serios, poate totusi e atras de tine, dar esti tu prea respingatoare si d-aia nu recunoaste happy

| NomGol a răspuns:

Stiu genul ala de baieti, sunt pusi doar pe glume, insa se poate ca inauntru sa fie timizi, dar daca tu stii sigur ca nu e asa indeparteaza-te de acel baiat caci te va baga doar in probleme!

| Tanase_Gabriel-Ionut_1988 a răspuns:

Poate probabil vrea sa faca pe altcineva geloasa sau poate vrea doar o aventura de-o noapte sau a trei-a varianta poate vrea sa isi bata joc de tine. Asta e parerea mea.