| me_1960 a întrebat:

Daca nu mananc dupa ora 6 si tin o dieta echilibrata as putea slabi? Chiar daca nu fac sport.As vrea sa fac si sport dar nu prea stiu ce, la sala nu prea imi place sa ma ducbig grin.

Răspuns Câştigător
| ゼロの a răspuns:

Stii si eu am fost o biluta.
Nu am mai mancat nimic dupa 7 si am renuntat la cipsuri si cioco, iar acum sunt un bat. Si sport nu trebuie sa faci pentru ca tu oricum o sa mai iesi pe afara si poate mai joci o prinsa sau chiar daca doar mergi tot faci miscare.