| tpu_ank a întrebat:

Daca nu stii sa iubesti
mai ai pretentii sa fii iubit?

Răspuns Câştigător
| Chocolate a răspuns:

Multi nu stiu cum sa iubeasca, dar iubesc mult, iar orice persoana de pe planeta asta simte nevoia de a fi iubit, apreciat si de afectiune din partea altor persoane, persoanele care nu se simt iubite pot ajunge sa fie mereu triste sau chiar la sinucidere.

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Normal ca da. Multi ajung sa isi spuna ca nu stiu ce e iubirea dar e ceva normal. Asa ceva se invata. Cel mai frumos lucru intr-o relatie e atunci cand amandoi vor sa iubeasca si sa fie iubiti. Amandoi invata impreuna.

| Ys a răspuns:

Daca nu stii sa iubesti inveti de la persoana care iti este alaturi... dar acum la ce fel de iubire te referi ca sunt mai multe feluri prina care poti sa spui ca iubesti...