| middle654 a întrebat:

Daca o fata care o placeti va refuza, cum ati reactiona?

3 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Depinde si cum te refuza: nu vrea sa mai discutati,sa o plictisesti cu insistentele tale,LAS-O in pace si gata! Gasesti alte fete care sa te merite. Daca iti refuza prietenia,iubirea,incearca o data,de doua ori si daca nu si nu, la fel LAS-O in pace. Daca, tu simti ca s-ar mai gandi, mai incearca, dar nu insista mult.Ai si tu demnitatea ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meri mai departe! reorienteaza-te, nu s-a terminat lume ala ea. cu siguranta vei gasi o alta care sa te aprecieze.

| SarcasmBoy a răspuns:

Inseamna ca nu era pentru tine si ca meriti ceva mai bun, mergi mai departe, o uiti definitiv.