| anonim_4396 a întrebat:

Daca o fata ii trimite unui baiat "vb maine ca ma culc. noapte buna" a doua zi cine trebuie sa inceapa conversatia?

4 răspunsuri:
| eckblume a răspuns:

Depinde ce fel de realatie exista cu acea persoana: amicitie, colegiala etc.
In mod normal nu se tine cont. Daca ai insa asteptari si tu ai fost mereu cu initiativa, atunci lasa acea persoana sa dea mesaj. Daca dureaza 2-3 zile, o saptamana e destul de evident ca nu are chef de tine.

| devilshelp a răspuns (pentru eckblume):

E crush, dar am vorbit doar o data ca nu ma cunostea inainte

| Andreeush a răspuns:

Cine se trezește primul laughing

| darrio2007 a răspuns:

Cel care nu doarme noaptea, pentru ca o fată l-a bagat in boală.