| aalexandraaaaa a întrebat:

Daca o fata iubeste un baiat care a iubit`o foarte mult. dar acum nu o mai iubeste deoarece ea s`a despartit de el pentru ca nu se puteau intalni. iar ea vrea sa se combine din nou cu el dar nu are curajul s`o faca. Ce poate face fata in privinta asta? TPU. un raspuns roog :*

Răspuns Câştigător
| dragosh009 a răspuns:

Ii poate spune unei prietene sau prieten sa-i spune lui ca vrea sa se combine cu ea si ca-i pare rau pentru cele intamplate.

| aalexandraaaaa explică (pentru dragosh009):

Ti-am dat funda; x; x; x.Pentru ca raspunsul a fost de ajutor

3 răspunsuri:
| aalexandraaaaa explică:

Da.dar daca ea a facut asta deja si baiatul este putin incapatanat si spune ca din cauza distantei s`au despartit si ca nu o mai iubeste.ce mai poate face?straight face

| dragosh009 a răspuns (pentru aalexandraaaaa):

Pai, ar putea sa-i spuna ca sa se intalneasca si sa vorbeasca ei doi fata in fata despre tot. Poate se aprinde scanteia sau se stinge singura si totul e pierdut. Depinde de cei doi.