| Mirceadumb a întrebat:

Daca o fata ti-a spus ca esti dragut si vorbeste cu tine, iar tu o complimentezi, oare te place, macar putin?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu ştiu, depinde de fată. Eu de obicei zic unui băiat că e drăguţ când arată bine sau când se poartă frumos. Nu vă cunosc, deci nu ştiu în ce fel a zis respectivele cuvinte. De obicei, îţi cam dai seama când cuiva îi place de tine, adică te bagă mai mult în seamă, vrea să vorbească tot mai mult cu tine, îţi vorbeşte frumos (sau te tachinează depinde de persoană ), devine supărată din nimicuri, dar cea mai sigură cale e s-o întrebi tu direct ce simte.
Succes!

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Te agreeaza in felul eiwinking

| 010101012 a răspuns:

Cred ca da, adica daca nu vb cu tine in general si a inceput abia acum atunci da, te place

| Deeede a răspuns:

Ouu da :3 eu spun baietilor ca sunt draguti cand sunt, si cand sunt draguti ii placlaughing
Deci, sa o iau mai in serios parerea mea este ca te place.:3Daca nu te placea nu vorbea cu tine, iti spunea ca esti dragut ca si tu o complimentai dar nu iti mai vorbea.Dar daca nu crezi, intreab-o pe ea. Pare ciudat, dar sa stii ca de multe ori mi-ar fi placut ca unii baieti sa ma intrebe astfel ar fi pornit ceva-ceva, dar asa daca nu intrebau..Pana mealaughing o zi buna:*:*