| sweetjuliathalia a întrebat:

Daca o persoana iti da papucii, iar apoi vrea sa fie din nou cu tine, ce credeti ca ar trebui sa faca persoana respectiva sa accepte sa fie din nou cu el sau nu?

Răspuns Câştigător
| Zmeura a răspuns:

Ei bine depinde daca tu simti ca il vrei inapoi si ca nu esti pregatit sa-i spui adio de tot ca iubit acceptal dar nu te implica atat de mult in relatie si gandeste ca poate sa-ti dea papuci in orce moment. Sau daca vrei sa iit continui viata si s anul in ingluzi si pe el ii poti spune asfel incat sa nu-l ranesti:Uite nu ma intelege gresit ai fost un iubit foarte bun am tinut mult la tine dar as vrea sa imi continui viata si nu de vad in planurile mele de viitor ca ai fi iubit eu cred ca ar trebui sa ramanem doar prieteneni.Mult succes draga :*:*

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Oricine merita a doua sansa.Insa atentie:de data asta fii cu ochii in patru si nu te mai implica atat de mult emotional pana nu iti dovedeste ca s-a schimbat

| Andreea_2996 a răspuns:

Nu, deoarece fetele nu sunt de rezerva, a pierdut-o.