| Niculae_Raluca_1998 a întrebat:

Daca o persoana nu mai foloseste Tumblr, insa eu ii scriu mesaje acolo, persoana respectiva va primi mesaj pe mail ca a primit un mesaj sau probabil nu va vedea niciodata decat daca ar mai intra?

2 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Mi-am facut acum cont de curiozitate, dar nu am vazut pe nicaieri vreo setare pentru a primi notificari pe mail, deci probabil nu le va primi, decat daca intra pe cont.

| IrinaAndreea a răspuns (pentru IrinaAndreea):

M-am uitat mai bine si este totusi o setare de genul, la mine era bifat sa primesc notificari pentru mesaje noi, de la toata lumea. Scuze ca te-am indus in eroare prima data, abia mi-am facut contul. happy