| 11ani a întrebat:

Daca obtin media generala 10 pe ambele semestre in clasa a 5 a se ofera ceva (premii,diplome, excursii, etc.)? Ca am auzit ceva de o excursie gratuita si nu stiu daca pot si eu sau doar cei de clasele a 8 a.

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ceva... diploma de merit, cum ca ai luat numai 10.
Iar excursia e stabilita de institutul de invatamant la care studiezi. Daca conducerea vrea o excursie pentru cei cu media 10, atunci da. Dar nu peste tot este la fel.
Cel putin asa stiam, nu cred ca s-au schimbat asa de multe de cand am terminat eu liceul.